Reference

Rodina Pavelcova 


Paní Švestková je spolehlivá a velice ochotna ke svým klientům. Velice nám pomohla a kdykoli jsme něco potřebovali vyřešila po telefonu či na osobní schůzce.. Na setkání je vždy připravena a v dobré náladě. Vřele všem doporučujeme

paní Behančínová


Slečna Švestková je velice pozitivní a empatický člověk, ze kterého energie přímo sálá. Je příjemná, trpělivá, ráda poradí a jednoduše vše vysvětlí. Kontaktovala jsem ji, když jsem si koupila nové auto a potřebovala zařídit havarijní pojištění, tak aby vyhovovalo mým představám. Touto cestou bych jí chtěla moc poděkovat, že mi jej pomohla správně nastavit, jelikož jsem stále na cestách. Mohu jen doporučit!

Eliška Horáková 


Při sjednávání pojištění i jiných poradenských službách mohu vyjádřit jedině maximální spokojenost. Především z důvodu vstřícného a pohotového jednání v jakékoli situasi, at už se jednalo o sjednávání úrazové pojistky, povinného ručení, nebo úprav v pojistkách. 

slečna Tesařová 


Se slečnou Švestkovou jsem se seznámila na doporučení své kamarádky. S finančními poradci jsem nikdy neměla moc dobrou zkušenost. Ale už jen co jsem slečnu Švestkovou uviděla, ve chvíli mě přesvědčila o opaku. Žádné otravné vnucování nevýhodných podmínek, naopak. Probraly jsme moji finanční situaci a našly jsme skvělé řešení pro obě strany, což jsem jako matka na mateřské ocenila. Všechny Vaše otázky dokáže dopodrobna vysvětlit a se vším mileráda poradí. Za mě určitě nejlepší finanční poradkyně.

Jena servis s.r.o.


Již delší dobu se naše společnost obrací na sl. Švestkovou s velkou důvěrou. Vždy dostaneme nejlepší servis v tomto oboru. 

Alena Recová


Slečnu Švestkovou jsem poznala díky mému kamarádovi, který mě ji doporučil. A musím říct, že jsem velmi spokojená s jejím ochotným a profesionálním přístupem. Vždy mě dokáže vše vysvětlit a vyřeší všechny mé požadavky k mé spokojenosti. Jsem velice ráda, že mám tu možnost řešit veškeré moje přání a požadavky s ní. A vřele můžu spolupráci s ní doporučit.